1 Haftada Selülit Yok Etme
15 Mayıs 2024

1 Haftada Selülit Yok Etme

1 Haftada Selülit Yok Etme, 1 haftada selülit yok etmek istiyorsanız size vereceğimiz yöntemlerle kurtulabilirsiniz. Özellikle kadınların korkulu rüyası haline gelen selülit kolaylıkla hayatımıza gidebiliyor spordan uzak kaldığımız durumlarda hemen olabiliyor ama sıkı bir sporla da tekrardan hayatımızdan çıkartmak mümkündür. Size vereceğimiz 1 haftada selülit yok etme formülü ile daha güzel ve bakımlı bir görünüm kazanacaksınız. Selülit cilt altındaki yağ dokularının belli bölgelerde toplayıp birikmesi sonucu oluştuğu için onları dağıtmak veonlardan kurtulmak son derece güçtür. Bu problem genellikle baldır, karın, kalça ve kollarda oluşum gösterir.

Bu yağ birikintilerini tamamen yok etmek zor olsa bile bu kötü portakal kabuğu görünümü epeyce yok olacaktır. Bu size vereceğimiz mucize 1 haftada selülit yok etme maskesi ile selülitlerinize veda edecek ve artık çok güzel bir görünüme sahip olacaksınız. Yalnız atlamamanız gereken bir husus var bu maske tek başına hiçbir işe yaramaz bu maske ile spor ve bol su içmek çok önemlidir. Çünkü bol su ve spor la atabilirsiniz ve aynı zamanda vücudun sıkılaşması için çok önemli iki noktadır. Ayrıca meyve ve sebze gibi zengin besinlerden faydalanarak tuz alımını önleyerek destek vermeniz şarttır. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden hemen 1 haftalık selülit yok etme maskesini verelim;

1 Haftalık Selülit Yok Etme Maskesi İçin Gerekli Olan Malzemeleri
  • Yarım su bardağı kadar kahve telvesi
  • Bir su bardağının çeyreğinden biraz daha az esmer şeker
  • Yarım su bardağı kadar zeytinyağı
1 Haftada Selülit Yok Etme Maskesi Tarifi Nasıl Yapılır?

Öncelikle karışımı yapmak için küçük bir kâse alıp içine malzemeleri koyup karıştırın. Önce çeyrek su bardağı zeytinyağı (İsterseniz bu ölçüyü daha da arttırabilirsiniz) zeytinyağı koyduktan sonra kahve telvesi de ilave edip karıştırmaya devam edin. Ardından esmer şekeri de karışama ekleyip iyice karıştırın. Bu arada kahve telvesi vücutta oluşan selülit tedavisi için her zaman tercih edilen bir ürün olmuştur. Hazırladığınız bu karışımı bir mikrodalganız varsa içine koyup 9-10 saniye kadar ısıtılır. Eğer mikrodalga fırın yoksa ısınabilir bir kaba koyup ocakta hafif şekilde ısıtın. Karışım ısındıktan sonra selülit olan bölgeye sürün ve yavaş yavaş parmak uçlarınızla masaj yaparak gezdirin. İyice masaj yapıp o bölgedeki kanın hareketini sağladıktan sonra streç filmle bölgeyi çok da sıkı olmayacak şekilde sarın. Bu şekilde yaklaşık olarak 10-15 dakika kadar bekleyin. Zaman dolduktan sonra ılık ve bol su ile maskeyi cildinizden çıkarın. 1 haftada selülit yok etme maskesinin içinde bulunan kafein selülit olan bölgede gözenekleri küçülterek sıkılaştırma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda bir sıyırma işlemi gördüğü için ölü hücrelerden de arındırarak temizlenmesini sağlar. Bu maskeyi iyice duruladıktan sonra vücuda bir şok etkisi yaratmak için küveti soğuk su ile doldurun ve içine girin. Bu işlemi selülit olan bölgelere buzda gezdirmek aynı işlemi görecektir. Bu şekilde yaklaşık olarak 9-10 dakika içinde kalmanız yeterli olacaktır. Bu işlem vücudun iyice sıkılaşması için gerekli bir yöntemdir.

1 Haftada Selülit Yok Etme Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

1 Haftada Selülit Yok Etme

1 Haftada Selülit Yok Etme

Haber Bülteni

Güncel

Selülit Belirtileri ve Tedavisi

Selülit Belirtileri ve Tedavisi

Güncel

Bacak Selülit Giderme

Bacak Selülit Giderme

Selülit Nasıl Geçer?

Selülit Nasıl Geçer?

Selülit Sporu Nasıl Yapılır?

Selülit Sporu Nasıl Yapılır?

Erkeklerde Selülit Belirtileri ve Tedavisi

Erkeklerde Selülit Belirtileri ve Tedavisi

Lazerle Selülit Tedavisi

Lazerle Selülit Tedavisi

Selülit Maskesi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Selülit Maskesi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Hamilelikte Selülit Tedavisi

Hamilelikte Selülit Tedavisi

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6